آماده سازی و تحویل سرورهای اختصاصی ایران

یکی از خدماتی که شبکه ولکان ارائه می‌کند فروش و اجاره سرورهای اختصاصی در داخل کشور می‌باشد. در شبکه ولکان، ما خدمات زیر را به مشتریان و خریداران سرورهای اختصاصی ایران ارائه می‌کنیم.

آپدیت نرم‌افزاری سرور آپدیت Firmware

در این خدمت، نرم‌افزارهای اصلی سرور مثل Firmware، نسخه BIOS، تنظیم و آپدیت کنسول سرور با توجه به نوع و مدل سرور به رایگان انجام می‌شود تا سرور شما آخرین پچ‌های امنیتی از طرف سازنده را دریافت کند و بهینه‌سازی لازم در نرم‌افزار سرور انجام شود

تنظیم کنسول سرور

تمامی سرورهای اختصاصی ایران شبکه ولکان دارای کنسول می‌باشند و به هنگام خرید یا اجاره سرور توسط شما، کنسول بررسی و به رایگان تنظیم می‌شود تا بتوانید به راحتی و از راه دور و بدون نیاز به درخواست KVM دیتاسنتر، به کنسول سرور خود متصل شوید و وضعیت سرور خود را بررسی کنید.

تست نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کلیه قطعات سرور

به هنگام تحویل و نصب سرورهای اختصاصی ایران در شبکه ولکان، تمامی سرورها پیش از تحویل توسط کارشناسان تست نرم‌افزاری و سخت‌افزاری می‌شوند تا سلامت کلیه قطعات بررسی شود و پس از تضمین سلامت، سرور تحویل می‌گردد.

تنظیم raid سرور در صورت خرید هارد (در صورت نیاز)

یکی از خدمات رایگان دیگر در صورت خرید هارد دیسک، تنظیم raid بندی هاردها در صورت نیاز شما می‌باشد. در صورت تهیه هارد دیسک از ما، با توجه به تعداد و نوع هاردهای تهیه شده، امکان raid بندی به صورت دلخواه شما وجود دارد. در صورتی که نسبت به raid بندی تردید دارید همکاران ما می‌توانند شما را در این امر راهنمایی کنند.

نصب سیستم‌عامل دلخواه (ویندوز، لینوکس یا مجازی‌ساز)

خدمت دیگری که توسط شبکه ولکان ارائه می‌شود نصب رایگان سیستم‌عامل دلخواه شما می‌باشد که هرکدام از سیستم‌عامل ها و نسخه‌های موجود روی سرور شما نصب می‌گردد.

کولوکیشن در دیتاسنتر

تمامی مراحل نصب و راه‌اندازی سرور در دیتاسنترهای تهران و مشهد توسط تیم فنی شبکه ولکان قابل انجام است. دیگر نیازی نیست که سرور را بصورت فیزیکی از ما دریافت کنید. این امکان برای ما فراهم است که بعد از آماده سازی سرور، در دیتاسنتری که مدنظر شماست سرور را نصب کنیم. این خدمت مخصوصا برای خریداران و مشتریانی که خارج از تهران سکونت دارند بسیار سودمند خواهد بود و در زمان و هزینه آن‌ها صرفه‌جویی می‌شود.